kõrge kvaliteediga eluruumide uksed

Avastage uus hubane kodutunne

Hörmanni eluruumide uste puhul langetate Te sõna otseses mõttes valiku „uks terveks eluks”, sest meie kompromissitu kvaliteedi tagamise süsteem tagab Teile toote, millel on pikk kasutusiga.

Ükskõik, kas klassikaline või modernne disain, valge värv või pöök, klaaselementidega või roostevabade ehisdetailidega – Hörmann pakub Teile just selliseid eluruumide uksi, mis sobivad Teile ja sobivad kokku Teie koduga.

Saksa kvaliteet

Kõik ukse- ja ajamikomponendid toodetakse ja arendatakse välja Hörmanni enda poolt, need on sajaprotsendiliselt omavahel kokku sobivad ning Teie ohutuse huvides sõltumatute ja tunnustatud kontrollinstitutsioonide poolt kontrollitud ja sertifitseeritud. Tooted valmistatakse Saksamaal kvaliteedijuhtimissüsteemi DIN ISO 9001 järgi ja nad vastavad Euroopa ohutusnormi 13241-1 kõikidele nõuetele. Lisaks töötavad meie kvalifitseeritud töötajad intensiivselt uute toodete, pidevate täiustuste ja edasiarenduste kallal. Nii tagatakse patendid ja ainulaadsed tooted turul.

Doorfiks kvaliteetsed uksed
Doorfiks kvaliteetsed uksed

Tulevikku silmas pidades

Hörmann tahab olla heaks eeskujuks. Seetõttu katab ettevõte alates 2013. aastast 40% oma energiavajadusest ökoloogiliselt toodetud elektriga ning hakkab seda määra pidevalt suurendama. Samaaegselt juurutatakse intelligentne ja sertifitseeritud energiajuhtimise süsteem, mis aitab iga aasta säästa mitu tonni CO2. Ja loomulikult kuuluvad Hörmanni tootevalikusse ka tooted säästlikuks ehitamiseks.
Rohkem informatsiooni Hörmanni keskkonnaalase tegevuse kohta leiate kataloogist „Me mõtleme roheliselt”.