Sektsioonidest garaažiuksed

Teie majale sobivaim garaažiuks Hörmanni kvaliteediga

Elegantsed ajamiga sektsioonuksed avanevad vertikaalselt ülesse. Nii jääb Teil rohkem ruumi nii garaaži sees kui ees – lisaks ei vähene garaažiava laius. Sektsioonuksed sobivad alati – ükskõik, kas Teie garaažiukse ava on täisnurkne, lõigatud nurgaga, segment- või ümarkaarekujuline. Seetõttu on need ideaalsed ka vanade garaažide renoveerimiseks. Valige garaažiukse ja välisukse konfiguraatoriga rahulikult Teile meeldiv uks välja, Te saate valida kõikide variantide vahel. Allolev tootekataloog informeerib Teid põhjalikult ja loomulikult nõustame Teid ka täiesti individuaalselt.

Uksetüübid

Sektsioonidest garaaziuksed

Ülevaade sektsioonidest

Täispuidust sektsiooniuksed

Saksa kvaliteet

Kõik ukse- ja ajamikomponendid toodetakse ja arendatakse välja Hörmanni enda poolt, need on sajaprotsendiliselt omavahel kokku sobivad ning Teie ohutuse huvides sõltumatute ja tunnustatud kontrollinstitutsioonide poolt kontrollitud ja sertifitseeritud. Tooted valmistatakse Saksamaal kvaliteedijuhtimissüsteemi DIN ISO 9001 järgi ja nad vastavad Euroopa ohutusnormi 13241-1 kõikidele nõuetele. Lisaks töötavad meie kvalifitseeritud töötajad intensiivselt uute toodete, pidevate täiustuste ja edasiarenduste kallal. Nii tagatakse patendid ja ainulaadsed tooted turul.

Doorfiks kvaliteetsed uksed
Doorfiks kvaliteetsed uksed

Loodud kestma

Pikaajalised katsed reaalsetes tingimustes tagavad Hörmanni toodete suurepärase kvaliteedi. Tänu sellele ja suurepärastele tehnilistele lahendustele ja kompromissitule kvaliteedi tagamisele annab Hörmann 10 aastat garantiid kõikidele sektsioonustele ja 5 aastat kõikidele Hörmanni ajamitele.*

* Garantiitingimuste täpsema kirjelduse leiate aadressilt: www.hormann.ee

Tulevikku silmas pidades

Hörmann tahab olla heaks eeskujuks. Seetõttu katab ettevõte alates 2013. aastast 40% oma energiavajadusest ökoloogiliselt toodetud elektriga ning hakkab seda määra pidevalt suurendama. Samaaegselt juurutatakse intelligentne ja sertifitseeritud energiajuhtimise süsteem, mis aitab iga aasta säästa mitu tonni CO2. Ja loomulikult kuuluvad Hörmanni tootevalikusse ka tooted säästlikuks ehitamiseks.
Rohkem informatsiooni Hörmanni keskkonnaalase tegevuse kohta leiate kataloogist „Me mõtleme roheliselt”.

Doorfiks uksed
Doorfiks

Laudismustriga ustel võrdne laudismustri jaotus ja märkamatud paneelide üleminekukohad

Hörmanni garaažiuksi iseloomustab laudismustri täpselt ühtlane jaotus [A]. Paneelid on nii perfektse kujuga, et suletud asendis ei ole nendevahelisi üleminekuid peaaegu üldse näha. Tasub võrrelda!

Soovi korral saate ka praktilised kõrvaluksed garaažiuksega kokkusobiva paneelijaotusega laudismustriga (vaata lehekülg 68).

Teiste tootjate ustel on ebaühtlane laudismustri jaotus [B], [C] mis on tingitud erineva kõrgusega paneelidest, ja häirivalt näha jäävad paneelide üleminekukohad. Nõnda ei teki ühtset ukse üldilmet.

Ühtlase välimusega leng ja ukseleht

Ukse harmooniline väljanägemine on paljude väikeste detailide summa: sillusekate [1] tarnitakse alati uksega ühtiva pealispinnaga. Nõnda sobib kõik kokku. Küljelengid [2] on standardina valget värvi Woodgrain-pealispinnaga. Sektsioonustele pealispindadega Sandgrain, Silkgrain või Decograin on võimalik lisavarustusena tellida ukse pealispinnaga ühtivad lengikatted. Micrograin-pealispinnaga ustele on võimalik tellida Silkgrain-pealispinnaga lengikatted.

Värviliste ja Decograin-pealispinnaga sektsioonustele on lisavarustusena saadaval vastava ukse värvi ja dekooriga kokkusobivad lengikatted [2]. Sillusekate [1] tarnitakse nendel ustel alati uksepaneeliga kokku sobiva värvi või dekooriga.

Doorfiks
Doorfiks

Tasapinnaline lisasilluspaneel

Ustel LPU on see tasapinnaline lisasilluspaneel kõige elegantsem lahendus, et tagada peaaegu nähtamatu lisasilluspaneeli ja ukselehe vaheline üleminek. Ülemine uksepaneel sulgub vastu samal tasapinnal asuvat lisasilluspaneeli ja moodustub ühtne tasapind.

Detailitruud decograin-pealispinnad

Teraspaneelide välisküljele paigaldatud ultraviolettkiirgust taluv kilekate jäljendab tõetruult puidumustrit või siis edastab antratsiidi värvi metallikpinna elegantsi. Tänu sellele erilisele pealispinnakaitsele püsib nende 6 erineva Decograin-pinnaga ukse pealispind kaua kaunina.

Optimaalne pikaajaline kaitse

Murenemiskindel 4 cm kõrge plastmassist lengijalg ümbritseb ukse lengi kõige korrosioonialtimas kohas täielikult ning kaitseb Teie ust kestvalt võimaliku korrosiooni eest. Vastupidiselt konkurentide lahendustele toimib see ka siis, kui garaaž on väga tihti niiske. Üheskoos põrandatihendiga moodustab lengijalg ka väljanägemiselt ühtse lahenduse.

Efektiivne soojusisolatsioon

Alati siis, kui garaaž on majja integreeritud, on hea soojusisolatsiooniga garaažiuks ülimalt oluline. Hörmanni lengilahendusega ThermoFrame saab garaažiukse LPU niigi häid soojusisolatsiooni omadusi veelgi parandada. Koos ukselengiga lihtsasti paigaldatav must plastmassprofiil tagab lengi ja seina vahelise külmasilla katkestuse ning parandab soojusisolatsiooni kuni 15%*. Lisavarustusena tellitav ThermoFrame lengilahendus on saadaval kõikidele Hörmanni sektsioonustele.

* kahekordse seinaga sektsioonidest garaažiukse LPU puhul mõõtudega: 5000 × 2125 mm

Praktilised lahendused

Kui garaaži on vaja pääseda sagedasti ja lihtsalt, siis on sobilikuks lahenduseks madala lävepakuga jälgvärav. Nii on võimalik jalgrattaid või aiatööriistu garaažist kätte saada, ilma et peaks garaažiust ennast avama.

Roostevabast terasest lävepakk on keskelt ainult 10 mm ja servadest 5 mm kõrgune. See lihtsustab lävepakust ülekäimist ja -sõitmist ning vähendab oluliselt komistamise ohtu.

Loomulikult rohkem turvalisust

Kutsumata külalistel ei ole Hörmanni ajamiga uste puhul mitte mingit võimalust. Kui garaažiuks on sulgunud, siis lukustub üleslükkamiskaitse automaatselt juhiksiini piirikusse, nii on uks kohe lukustatud ja lahtikangutamise eest kaitstud. See patenteeritud ukselukustus töötab mehhaaniliselt ja toimib seega, vastupidiselt paljude konkurentide lahendustele, ka voolukatkestuse korral.

Sertifitseeritud turvalisusega Bisceur kaugjuhtimissüsteem

Kahesuunaline ja eriti turvalise kodeeringuga kaugjuhtimissüsteem BiSecur garaaži- ja väravaajamitele on tulevikule suunatud tehnika, mis võimaldab käitada mugavalt ja turvaliselt garaažiuksi, aiaväravaid, välisvalgustust ja palju muud.

Spetsiaalselt väljatöötatud eriti turvaline ja suure tööulatusega BiSecur kodeerimismeetod annab Teile kindlustunde, et ükski võõras ei saa Teie puldi raadiosignaali kopeerida. See on kontrollitud ja sertifitseeritud ülikooli Ruhr-Universität Bochum turvalisusekspertide poolt ning on sama turvaline kui internetipangandus.

Mugav ukse asendipäring

Te ei pea enam kunagi kehva ilmaga õue minema, et kontrollida, kas garaažiuks on ikka suletud. Piisab ühest nupuvajutusest ning kaugjuhtimispuldil HS 5 BS oleva LED värvitoonist saate aru, kas garaažiuks on suletud. Vajadusel saab täiendava nupuvajutusega* ukse mugavalt sulgeda. Veel mugavamalt ja turvalisemalt ei ole võimalik Teie ust või väravat juhtida.

Meie uue rakendusega** saate Hörmanni BiSecur Gateway abil juhtida Hörmanni garaaži- ja väravaajameid, Hörmanni välisust*** ning veel teisi seadmeid mugavalt nutitelefoni või tahvelarvutiga.

* Kui uks ei ole kasutamisel otseselt nähtav, on täiendavalt vajalik fotosilm.
** iOS ja Android operatsioonisüsteemile
*** koos lisavarustusega

Tunnustatud disain

Uued ja eksklusiivsed kaugjuhtimispuldid BiSecur torkavad lisaks musta või valget värvi pealispinnale silma veel ka elegantse kujuga, mistõttu on neid eriti mugav käes hoida.

Hörmanni kõrgläikega pealispinnaga BiSecur kaugjuhtimispuldid on tänu oma eksklusiivsele disainile pälvinud maineka auhinna reddot design award.