Vastupidavad metalluksed

metalluksed

Mitmeotstarbelised uksed

Need uksed on tänu materjali kvaliteedile ja täpsele valmistamisele eriti vastupidavad ja funktsioonikindlad. Seetõttu kasutatakse neid metalluksi igal pool sellistes kohtades, kus nõutakse vastupidavaid uksi: nii eramajades nagu ka tööstus-, äri- ja kaubandushoonetes, avalikus sektoris ja põllumajandussektoris.

Ükskõik kas tuletõkke-, suitsutõkke-, mürakaitse- või turvauksed, allolevast tootekataloogist „Multifunktsionaalsed uksed“ leiate põhjalikku informatsiooni meie suure valiku ühesuguse väljanägemisega metallist funktsiooniuste kohta.

Tootekataloogist „Uksed Teie majale“, mida saate ka Internetis sirvida, on mõeldud spetsiaalselt eramajade ehitajatele ja renoveerijatele ning aitab valida õige ukse keldri sissepääsu jaoks, niisketele ruumidele, hobiruumidele, lastetoale, katusealuse välja ehitamiseks või läbipääsuks garaažist majja.

Saksa kvaliteet

Kõik ukse- ja ajamikomponendid toodetakse ja arendatakse välja Hörmanni enda poolt, need on sajaprotsendiliselt omavahel kokku sobivad ning Teie ohutuse huvides sõltumatute ja tunnustatud kontrollinstitutsioonide poolt kontrollitud ja sertifitseeritud. Tooted valmistatakse Saksamaal kvaliteedijuhtimissüsteemi DIN ISO 9001 järgi ja nad vastavad Euroopa ohutusnormi 13241-1 kõikidele nõuetele. Lisaks töötavad meie kvalifitseeritud töötajad intensiivselt uute toodete, pidevate täiustuste ja edasiarenduste kallal. Nii tagatakse patendid ja ainulaadsed tooted turul.

Doorfiks kvaliteetsed uksed
Doorfiks kvaliteetsed uksed

Loodud kestma

Pikaajalised katsed reaalsetes tingimustes tagavad Hörmanni toodete suurepärase kvaliteedi. Tänu sellele ja suurepärastele tehnilistele lahendustele ja kompromissitule kvaliteedi tagamisele annab Hörmann 10 aastat garantiid kõikidele sektsioonustele ja 5 aastat kõikidele Hörmanni ajamitele.*

* Garantiitingimuste täpsema kirjelduse leiate aadressilt: www.hormann.ee

Tulevikku silmas pidades

Hörmann tahab olla heaks eeskujuks. Seetõttu katab ettevõte alates 2013. aastast 40% oma energiavajadusest ökoloogiliselt toodetud elektriga ning hakkab seda määra pidevalt suurendama. Samaaegselt juurutatakse intelligentne ja sertifitseeritud energiajuhtimise süsteem, mis aitab iga aasta säästa mitu tonni CO2. Ja loomulikult kuuluvad Hörmanni tootevalikusse ka tooted säästlikuks ehitamiseks.
Rohkem informatsiooni Hörmanni keskkonnaalase tegevuse kohta leiate kataloogist „Me mõtleme roheliselt”.

Doorfiks uksed