Tuletõkkeuksed

Hörmanni tuletõkkeuks T30-1 H8-5 ja tuletõkkeluuk T30-1 ja tuletõkkeuks T60 Quadro

Tuletõkkeuks H8-5 pakub juba aastakümneid turvalisust ja ohutust
katlaruumidele ja õlimahuti ruumidele. See uks on parim näide Hörmanni
ulatuslikust oskusteabest tuletõkke alal, millele võite alati kindel olla.

 • 1. Saksa kvaliteet

  Kõik ukse- ja ajamikomponendid toodetakse ja arendatakse välja Hörmanni enda poolt, need on sajaprotsendiliselt omavahel kokku sobivad ning Teie ohutuse huvides sõltumatute ja tunnustatud kontrollinstitutsioonide poolt kontrollitud ja sertifitseeritud. Tooted valmistatakse Saksamaal kvaliteedijuhtimissüsteemi DIN ISO 9001 järgi ja nad vastavad Euroopa ohutusnormi 13241-1 kõikidele nõuetele. Lisaks töötavad meie kvalifitseeritud töötajad intensiivselt uute toodete, pidevate täiustuste ja edasiarenduste kallal. Nii tagatakse patendid ja ainulaadsed tooted turul.

 • 2. Loodud kestma

  Pikaajalised katsed reaalsetes tingimustes tagavad Hörmanni toodete suurepärase kvaliteedi. Tänu sellele ja suurepärastele tehnilistele lahendustele ja kompromissitule kvaliteedi tagamisele annab Hörmann 10 aastat garantiid kõikidele sektsioonustele ja 5 aastat kõikidele Hörmanni ajamitele.*

  * Garantiitingimuste täpsema kirjelduse leiate aadressilt: www.hormann.ee

 • 3. Tulevikku silmas pidades

  Hörmann tahab olla heaks eeskujuks. Seetõttu katab ettevõte alates 2013. aastast 40% oma energiavajadusest ökoloogiliselt toodetud elektriga ning hakkab seda määra pidevalt suurendama. Samaaegselt juurutatakse intelligentne ja sertifitseeritud energiajuhtimise süsteem, mis aitab iga aasta säästa mitu tonni CO2. Ja loomulikult kuuluvad Hörmanni tootevalikusse ka tooted säästlikuks ehitamiseks.
  Rohkem informatsiooni Hörmanni keskkonnaalase tegevuse kohta leiate kataloogist „Me mõtleme roheliselt”.

Tootekataloogid

Kodu on koht, kus tunneme ennast turvaliselt

Säästa kuni 30%!

Küsi hinnapakkumist

  Sisevaade