Garaaži kõrvaluksed

Kõrvaluksed

Iga garaažiukse kõrvale samasuguse välimusega kõrvaluks

Andke kõrvalustele garaažiuksega sama kujundus. Soovi korral saate kõrvaluksed ka garaažiuksega täpselt ühtiva laudismustri ja tahveldusega.

Garaaži kõrvaluksed 1 lehega / 2 lehega

Hörmanni kõrvaluksed tarnitakse paigaldusvalmina. Ustel on lukukorpus, südamik, ovaalsete kattekilpidega ümara kujuga lingikomplekt ja 3 suunas reguleeritavad hinged. Kõrvaluste ukseleheraam koosneb ilmastikukindlatest alumiiniumprofiilidest (sügavus 60 mm) ja on ümberringi tihendatud.

Lingikomplekt

Teil on võimalik valida standardvarustusse kuuluva mustast plastmassist lingikomplekti ja lisavarustusse kuuluvate erinevate lingi ning lingi ja nupu komplektide vahel (pildil roostevabast terasest lingikomplekt). Hörmanni partner nõustab Teid meeleldi.

lingikomplekt
Doorfiks

Ühtiva välimusega

Decograin kõrvalustel on ukselehe raam, leng ja ukseleht sama pealispinnaga, mis tagab ühtlaselt kauni väljanägemise. Paneelide sisekülg on alati hallikasvalges värvitoonis RAL 9002.

Sissemurdmist takistav

Lisavarustuse hulka kuuluv 3-punktiline lukustus profiilitüübile 2 on varustatud kaldkeelega, lukustuskeelega, 2 konkskeelega lukukattega. 2 lehega kõrvaluks vastab tänu 3 punkti lukustusele sissemurdmiskindluse klassile RC 2.

Täielikult kaitstud nutikate üksikasjadega

TopComfort NT80-2 saadaval koos katkestatud külmasillaga ukselehe, lengi ja lävepakuga.