Ajamid garaažiuksele

Mugavus ja turvalisus Teie kodu jaoks

Kes see ikka tuleb tugeva tuule ja vihmaga või siis keset ööd autost välja, ainult selleks, et garaažiuks avada. Hörmanni ajamid võimaldavad Teile alati “vaba sõidu”, sest nad avavad Teie garaažiukse ja aiavärava kiiresti, mugavalt ja turvaliselt lihtsalt kaugjuhtimispuldi nupuvajutusega autos sees olles. Mugava ja kiire ajamiga SupraMatic, soodsa ajamiga ProMatic ning ajamiga ProMatic Akku, ajamiga ilma elektriühenduseta garaažidele, pakub Hörmann innovatiivset ajamitehnoloogiat.

Üleslükkamiskaitse

Hörmanni ajamiga garaažiuksed muudavad murdvaraste elu raskeks: kui uks on suletud, siis lukustub üleslükkamiskaitse automaatselt juhiksiini vastavasse piirikusse. Uks on otsekohe kindlalt lukustatud ja lahtikangutamise eest kaitstud. See lukustus töötab mehhaaniliselt ja toimib seega, vastupidiselt paljude konkurentide ajamitele, ka voolukatkestuse korral.

Ajamid garaaziuksele

Väljalülitusautomaatika

Usaldusväärne väljalülitusautomaatika peatab ukse ootamatute takistuste ilmnemisel turvaliselt. Veel suurema ohutuse tagamiseks soovitame paigaldada puutevabalt toimiva
fotosilma. See kuulub ka Hörmanni ajami SupraMatic P standardkomplekti.

Sujuv käivitumine ja seiskumine

Teie uks avaneb ja sulgub ilma raputusteta ja vaikselt. Garaažiukse liikumahakkamise ja seiskumise faase on võimalik individuaalselt seadistada. See säästab garaažiust ja pikendab ukse kasutusiga.

Ajam SupraMatic

Ajamiga SupraMatic varustatud Hörmanni sektsioonidest garaažiuksega pääsete kiiremini ja ohutult garaaži. Kuni 50% suurem avanemiskiirus tähendab rohkem turvalisust ja vähem stressi garaaži sissesõitmisel tiheda liiklusega tänavalt. Võrrelge ajami SupraMatic avanemiskiirust tavaliste ajamitega.

Ajamid

Kontrollitud ohutus ja turvalisus

Hörmanni väravaajamid on igas avanemise ja sulgumise faasis ohutud. Ajamite töö käigus esinevaid jõudusid on enimlevinud väravasuuruste ja paigaldussituatsioonide korral kontrollinud ja sertifitseerinud vastavalt normile DIN EN 13241-1 Saksamaa tehnilise järelevalve ühing (TÜV).

Eksklusiivsed kaugjuhtimispuldid

Uued ja eksklusiivsed kaugjuhtimispuldid BiSecur torkavad lisaks musta või valget värvi kõrgläikega pealispinnale silma veel ka elegantse kujuga, mistõttu on neid eriti mugav käes hoida. Hörmanni BiSecur kaugjuhtimispuldid on tänu oma eksklusiivsele disainile saanud rahvusvahelise žürii tunnustuse osaliseks.

Pilt ülal: kaugjuhtimispult HS 5 BS koos lisavarustuse hulka kuuluva hoidikuga.

Ajamid Doorfiks