Puidust välisuksed

Mida me hindame oma välisuste tegemisel

Välisuks on maja visiitkaart, mis jätab esmamulje igale külalisele. Toodete valik on piisavalt suur, et iga klient leiaks omale meelepärase lahenduse.

Uksed võivad olla nii laiendiga, kahe poolega, kahepoolsed kui ka paarisuksed.

Maja välisuksed on valmistatud kõrge kvaliteediga pikaaegset kogemust omavate meistrite poolt, kes kasutavad tunnustatud tootjate materjale. Välisuksed sobivad hästi eramutele ja teistele hoonetele, kus on oluline hoida soe õhk toas.

Lisaks soojapidavusele pöörame tähelepanu sellele, et uks säilitaks ka peale aastatepikkust kasutamist võime püsida sirge ja stabiilsena.

Valmistame nii erimõõdus uksi kui ka standardmõõdus uksi.

Välisuksed saame tarnida nii Tartus, Tallinnas, Pärnus, Rakveres, Viljandis, Jõgeval, Haapsalus, Võrus või mujal Eestis elavale kliendile kiirelt ning soodsalt.

Üldinfo meie uste kohta

Ukselehe kogupaksus on ca 62mm. Ukselehe sisemuses on kaks alumiiniumlehte ja nende vahel liimpuidust raamistik ning soojustus paksusega 50 mm. Alumiiniumlehed tagavad, et pidevate ilmastikumuutuste tõttu ei hakka uks kaarduma ja paisuma.

Värvitud ukse kattematerjaliks on sertifitseeritud niiskuskindel HDF- plaat, värvitoonid RAL kataloogi alusel. Lakitud või peitsitud ukse kattematerjal on tammespoon, peitsitoonid Akzo Nobel kataloogist.

Parema soojapidavuse tagamiseks kasutame ustel tihendeid, millest üks asetseb perimeetriliselt ümber ukselehe ja teine ukselengi sees. Uksele on paigaldatud ASSA või ABLOY lukud või nende analoogid ja reguleeritavad hinged.

Ukseraam ja -lengid valmistatakse mitmekihilisest kvaliteetsest männiliimpuidust, mis on tugev ja väga hea kestvusega.

Välisuksed avanevad väljapoole, nii ei jää ukseleng ja lävepakk ilmastikumõjude kätte. Tänu sellele kestab välisuks kaua.

luxurious front door with carpet on the floor. corridor interior
glass-door-detail-2021-08-29-14-26-50-utc

Klaasid ja tihendid

Külma ja müra tõkestamiseks on vajalikud ukseraamis ja -lengis kasutatavad tihendid, mida paigaldame eelnevalt puidu sisse freesitud soontesse. Eramu välisukse puhul saab kasutada kuni kahte perimeetriliselt asetsevat tihendiringi, mis tagavad hea sooja- ja mürapidavuse.

Olulist rolli sooja- ja helipidavuse saavutamisel mängib ka klaaspaketi valik. Meie poolt pakutavas valikus on kahe- ja kolmekihilised energiasäästlikud argoontäidisega klaaspaketid. Samuti on võimalik valida erinevate selektiiv-, turva- või toonklaaside vahel.

Kahekordse klaaspaketi parimaks U-väärtuseks saame pakkuda kuni 1,0 W/m²K. Kolmekordse klaaspaketi parim U-väärtus on kuni 0,5 W/m²K.

Lisavõimalused

Wooden entrance door surrounded by small windows