Ajamid liugväravale

Ajamid liugväravale

Liugväravaajam LineaMatic

  • Liugväravaajam moodsa BiSecur kaugjuhtimisega HS 5 BS
  • Max värava kõrgus 2000 mm ja laius 6000 mm
  • Tiiva kaal max 300 kg
  • Sujuv käivitumine ja seiskumine
  • Seadistatav jõupiirang
  • Programmeeritav inimeste läbikäik
  • Komplektis 5 m hammaslattprofiili (4 m laiusega avale)

Väljalülitusautomaatika

Hörmanni väravaajamid on igas avanemise ja sulgumise faasis usaldusväärselt ohutud. Nii peatub värav ootamatute takistuste ilmnemisel otsekohe. Täiendavat ohutust pakuvad fotosilmad, mis tuvastavad ilma puuteta inimesed ja esemed. Neid saab lihtsalt ja elegantselt paigalduspostidesse integreerida ja sissesõidualas vajalikku kohta paigutada. Fotosilmad tagavad turvalisuse Teie tiib- või liugvärava liikumisalas.

Doorfiks ajamid
Ajamid Doorfiks

Sujuv käivitumine ja sujuv seiskumine

Hörmanni väravaajamid töötavad vaikselt ja turvaliselt. Värav hakkab avanemisel ilma jõnksuta liikuma ja seiskub sulgemisel uuesti sujuvalt. See säästab väravat ja ajamit – ja ka naabrite närve.

 

Suurepärane kvaliteet

Mehhaanilisele koormusele vastupidamiseks on Hörmanni väravaajamid valmistatud veenvalt tugevad ning suurepärase kvaliteediga. Ilmastikukindlad ja pikaealised materjalid garanteerivad usaldusväärse funktsioneerimise. Eriti külmade regioonide jaoks on võimalik ajamit RotaMatic saada ka integreeritud kütteseadmega.

Doorfiks ajamid

Kontrollitud ohutus ja turvalisus

Hörmanni väravaajamid on igas avanemise ja sulgumise faasis ohutud. Ajamite töö käigus esinevaid jõudusid on enimlevinud väravasuuruste ja paigaldussituatsioonide korral kontrollinud ja sertifitseerinud vastavalt normile DIN EN 13241-1 Saksamaa tehnilise järelevalve ühing (TÜV).

Eksklusiivsed kaugjuhtimispuldid

Uued ja eksklusiivsed kaugjuhtimispuldid BiSecur torkavad lisaks musta või valget värvi kõrgläikega pealispinnale silma veel ka elegantse kujuga, mistõttu on neid eriti mugav käes hoida. Hörmanni BiSecur kaugjuhtimispuldid on tänu oma eksklusiivsele disainile saanud rahvusvahelise žürii tunnustuse osaliseks.

Pilt ülal: kaugjuhtimispult HS 5 BS koos lisavarustuse hulka kuuluva hoidikuga.

Ajamid Doorfiks