Garaaži rulluks RollMatic

Terviklik süsteem koos ajamiga

Hörmanni garaažiuks RollMatic tagab rohkelt ruumi garaaži ees ja sees. Te saate parkida otse garaaži ette, lisaks jääb garaaži lagi vabaks. RollMaticu profiilid on valmistatud kvaliteetsest korrosioonivabast alumiiniumist ning standardina varustatud moodsa Hörmanni ajamiga.

Ajam on hooldussõbralikult paigutatud konsoolist välja poole. Ukse RollMatic liikuma hakkamine ja seiskumine on eriti sujuv ja vaikne, see säästab ust. Lüliti ja valgusti on juhtseadme korpusesse integreeritud.

Saksa kvaliteet

Kõik ukse- ja ajamikomponendid toodetakse ja arendatakse välja Hörmanni enda poolt, need on sajaprotsendiliselt omavahel kokku sobivad ning Teie ohutuse huvides sõltumatute ja tunnustatud kontrollinstitutsioonide poolt kontrollitud ja sertifitseeritud. Tooted valmistatakse Saksamaal kvaliteedijuhtimissüsteemi DIN ISO 9001 järgi ja nad vastavad Euroopa ohutusnormi 13241-1 kõikidele nõuetele. Lisaks töötavad meie kvalifitseeritud töötajad intensiivselt uute toodete, pidevate täiustuste ja edasiarenduste kallal. Nii tagatakse patendid ja ainulaadsed tooted turul.

Doorfiks kvaliteetsed uksed
Doorfiks kvaliteetsed uksed

Loodud kestma

Pikaajalised katsed reaalsetes tingimustes tagavad Hörmanni toodete suurepärase kvaliteedi. Tänu sellele ja suurepärastele tehnilistele lahendustele ja kompromissitule kvaliteedi tagamisele annab Hörmann 10 aastat garantiid kõikidele sektsioonustele ja 5 aastat kõikidele Hörmanni ajamitele.*

* Garantiitingimuste täpsema kirjelduse leiate aadressilt: www.hormann.ee

Tulevikku silmas pidades

Hörmann tahab olla heaks eeskujuks. Seetõttu katab ettevõte alates 2013. aastast 40% oma energiavajadusest ökoloogiliselt toodetud elektriga ning hakkab seda määra pidevalt suurendama. Samaaegselt juurutatakse intelligentne ja sertifitseeritud energiajuhtimise süsteem, mis aitab iga aasta säästa mitu tonni CO2. Ja loomulikult kuuluvad Hörmanni tootevalikusse ka tooted säästlikuks ehitamiseks.
Rohkem informatsiooni Hörmanni keskkonnaalase tegevuse kohta leiate kataloogist „Me mõtleme roheliselt”.

Doorfiks uksed
Doorfiks kvaliteetsed uksed

Täielikult kaitstud nutikate üksikasjadega

Selles võite kindlad olla Iseloomulik käänduste Berry kõrgele ohutustasemele on näiteks paindlikud kaitsekatted käärvarte kohal. Nad katavad ohuala täielikult ära ja vähendavad nõnda ohtu, et kogemata vahele või kinni jäädakse. Selline suur ohutusvarustus on standardis ainult Hörmanni käändustel.

Doorfiks kvaliteetsed uksed

Mitmekordselt kindel Mitmevedrusüsteem kaitseb ust turvaliselt alla kukkumise eest. Kui ka peaks mõni vedru purunema, siis kaitsevad teised, terved vedrud ust alla kukkumise eest.
Seejuures on vedrukeerete vahe nii väike, et ka laste sõrmed on kaitstud vedrude vahele jäämise eest.

Doorfiks kvaliteetsed uksed

Mugavalt suletud Spetsiaalse kujuga käärvars surub ukse sulgumisel tihedalt vastu lengi ja uks tõmbab end ise kinni. Seeläbi ei jää vahet ukse ja raami vahele. Uks on igast küljest tihedalt suletud.

Parem sissemurdmiskindlus Ainulaadne Hörmanni käänduste pöördkeelega lukustus fikseerib ukselehe servad kindlalt raami külge ja sulgeb seeläbi palju turvalisemalt kui tavaline riiviga lukustus. Ukse lahti kangutamine on peaaegu võimatu. Tagantjärele ise lihtsasti paigaldatav lisavarustuse hulka kuuluv riivistus võimaldab ukse lukustada ka ülesse.

Individuaalne kasutusmugavus Selleks, et Te saaksite oma ajamiga käändust ka igal ajal mugavalt ja lihtsalt juhtida, pakub Hörmann igale paigaldussituatsioonile kvaliteetseid kaasaskantavaid ja paikseid lisatarvikuid. Hörmanni tootevalik ulatub kaugjuhtimispultidest, koodlülititest ja sõrmejälje lugejatest kuni spetsiaalsete lahendusteni nagu näiteks avariivabastusaku.