Ukseajam PortaMatic

Ukseajam Promatic

Barjäärivaba ja mugav elu

Hörmanni ukseajamiga PortaMatic saate lihtsalt puldi või lüliti nupu abil avada ja sulgeda nii puidust kui terasest siseuksi. Olgu Teil füüsiline puue või soovite lihtsalt rohkem mugavust – see tehnika muudab Teie igapäevaelu lihtsamaks. Tiibukseajam PortaMatic sobib kasutamiseks nii era- kui avalikus ning ärivaldkonnas ning arvukate funktsioonide ja seadistusvõimalustega nagu ka vähese voolukuga pakub ta palju eeliseid. Lisaks on PortaMatic kuni 25% soodsam kui teised samalaadsed ajamid.

Ohutu ukseajam

Ohutus ja mugavus on Hörmanni toodete lahutamatu osa. Meie ajam PortaMatic avab ja sulgeb uksed sujuva liikuma hakkamise ja seiskumise funktsiooniga ning on seeläbi väga vaikne. Ukse liigutamiseks kasutatakse ainult väga väikest jõudu, mis tagab kõrge ohutuse. Juba kerge ukse puudutamine peatab otsekohe ukse liikumise.

Ukseajam

Innovaatiline kaugjuhtimissüsteem

Meie arendame oma tooteid ja nende funktsionaalsust kaugemale kui ükski teine, et pakkuda Teile lisandväärtust, mida ootate. Meie innovaatilise BiSecur kaugjuhtimissüsteemiga saate ajamit mugavalt kaugjuhtimispuldi või raadio-seinalüliti abil juhtida ning lisaks veel ka ukse olekut kontrollida, et kas uks on lahti või kinni*. Nii ei pea Te kõndima läbi kogu maja, et kontrollida, kas uks on ikka kinni. Kuna me mõtleme alati Teie mugavusele, siis saate oma kaugjuhtimispuldi või raadio-seinalüliti abil lisaks uste avamisele ja sulgemisele juhtida ka integreeritud LED-valgustit.

* kaugjuhtimispuldiga HS 5 BS või raadio-seinalülitiga FIT 5 BS

Lihtne paigaldus ja ühendamine

PortaMatic muudab Teie elu garanteeritult lihtsamaks. Juba selle paigaldus on väga lihtne. Ajam kinnitatakse ukse kohale või lengi külge. Liugsiini saab kleepida lihtsalt ukselehe külge ja selle saab vajadusel ilma jälgi jätmata eemaldada. See on eriti praktiline üüritud eluruumide või libedate klaasuste korral. PortaMatic ühendatakse lihtsalt pistikupessa. Selleks, et ka ühendamine oleks võimalikult lihtne, on meie ajamite toitekaablid 3 m pikkused. Loomulikult võite ajami lasta nõuetekohaselt paigaldada ka Hörmanni partneril.

Optilised ja akustilised mugavusfunktsioonid

Mugavus ja ohutus ei ole kunagi liiast. Seepärast oleme ukseajamile PortaMatic lisanud mitmed praktilised lisafunktsioonid. Näitaks annavad helisignaal ja integreeritud LED-valgusti ukse avamisest või sulgemisest teada veel enne, kui uks on jõudnud liikuma hakata. Valgusti tagab pimedas ja halvasti valgustatud uksealades alati ohutu ja kindla läbipääsu.