Kõrvaluksed

Iga garaažiukse kõrvale samasuguse välimusega kõrvaluks

Andke kõrvalustele garaažiuksega sama kujundus. Soovi korral saate kõrvaluksed ka garaažiuksega täpselt ühtiva laudismustri ja tahveldusega.

Garaaži kõrvaluksed 1 lehega / 2 lehega

Hörmanni kõrvaluksed tarnitakse paigaldusvalmina. Ustel on lukukorpus, südamik, ovaalsete kattekilpidega ümara kujuga lingikomplekt ja 3 suunas reguleeritavad hinged. Kõrvaluste ukseleheraam koosneb ilmastikukindlatest alumiiniumprofiilidest (sügavus 60 mm) ja on ümberringi tihendatud.

 • 1. Lingikomplekt

  Teil on võimalik valida standardvarustusse kuuluva mustast plastmassist lingikomplekti ja lisavarustusse kuuluvate erinevate lingi ning lingi ja nupu komplektide vahel (pildil roostevabast terasest lingikomplekt). Hörmanni partner nõustab Teid meeleldi.

 • 2. Ühtiva välimusega

  Decograin kõrvalustel on ukselehe raam, leng ja ukseleht sama pealispinnaga, mis tagab ühtlaselt kauni väljanägemise. Paneelide sisekülg on alati hallikasvalges värvitoonis RAL 9002.

 • 3. Sissemurdmist takistav

  Lisavarustuse hulka kuuluv 3-punktiline lukustus profiilitüübile 2 on varustatud kaldkeelega, lukustuskeelega, 2 konkskeelega lukukattega. 2 lehega kõrvaluks vastab tänu 3 punkti lukustusele sissemurdmiskindluse klassile RC 2.

 • 4. Täielikult kaitstud nutikate üksikasjadega

  TopComfort NT80-2 saadaval koos katkestatud külmasillaga ukselehe, lengi ja lävepakuga.

KÕRVALUSTE MÕÕDUD JA TEHNILISED ANDMED

Tootekataloogid

Kodu on koht, kus tunneme ennast turvaliselt

Säästa kuni 30%!

Küsi hinnapakkumist

  Sisevaade