Рулонные ворота и рулонные решетки

Hörmann rulluksed

Экономичные, прочные и надежные

Рулонные ворота и рулонные решетки Hörmann из алюминия и стали благодаря их простой конструкции с относительно небольшим числом компонентов являются экономически выгодным решением. Этот вариант закрытия проемов снова и снова доказывает свою эффективность при ежедневной эксплуатации. Рулонным воротам и рулонным решеткам не требуется большого пространства над проемом. Панцирь ворот компактно наматывается на вал позади перемычки. Таким образом, по бокам и в области потолка не теряется ценное пространство.

Высокая специализация в производстве рулонных ворот и решеток Hörmann значительно превышает обычные стандарты. Претворение в жизнь специальных, нестандартных решений стало обычным делом для нашей высококлассной команды.

Turvaline ja end tõestanud

Ukse käsitsi sulgemine ja avamine on tõmbevedrutehnoloogia abil oluliselt kergem. Kuni 6000 × 4500 mm suurusi rulluksi / rullvõresid SB saab nõnda vähese jõupingutusega käitada. Ajamiga varustatud rullustel / rullvõredel säästab tõmbevedrutehnoloogia ukse mehhaanikat ja ka ajamit.

Suurepäraselt koostoimiv süsteem

Rullukse / rullvõre probleemideta toimimise tagab selle erinevate komponentide – uks, ajam ja juhtseade omavaheline sobivus. Kuna terve ukselahendus pärineb ühelt tootjalt, siis on erinevate komponentide vaheline toimimine suurepärane. Hörmanni rullustele ja rullvõredele on iseloomulik eelkõige pikaealisus ja töökindlus, aga ka hooldussõbralikkus.

Vastupidav

Kombineerituna koos ajamiga WA 300 R S4 tagavad rulluksed / rullvõred SB ja TGT suurepärase ohutuse avamisel ja sulgumisel. Standardvarustusse kuuluv jõupiirang nii liikumissuunal „uks lahti” kui ka „uks kinni” võimaldab enamuse uksetüüpide ja suuruste korral loobuda alumise turvaserva kasutamisest ning ikkagi täita ohutusalase normi DIN EN 12453 nõuded.