Kiirrulluksed

Kiirrulluksed – standardina sagedusmuunduriga juhtseadmega

Hörmanni kiiravanevaid uksi kasutatakse nii sise- kui välisustena liiklusvoo optimeerimiseks, ruumi kliima parandamiseks ja energia kokkuhoiuks. Hörmann pakub Teile vertikaalselt ja horisontaalselt avanevaid uksi, läbipaistvaid paindliku kangaga uksi, ka kombineerituna rull- ja sektsioonustega. Samuti on tootevalikus hooldussõbralikest alumiiniumprofiilidest spiraaluksed.

 • 1. Innovaatiline tõmbevedrutehnoloogia

  Turvaline ja end tõestanud

  Ukse käsitsi sulgemine ja avamine on tõmbevedrutehnoloogia abil oluliselt kergem. Kuni 6000 × 4500 mm suurusi rulluksi / rullvõresid SB saab nõnda vähese jõupingutusega käitada. Ajamiga varustatud rullustel / rullvõredel säästab tõmbevedrutehnoloogia ukse mehhaanikat ja ka ajamit.

 • 2. Läbimõeldud ukse- ja ajamilahendus

  Suurepäraselt koostoimiv süsteem

  Rullukse / rullvõre probleemideta toimimise tagab selle erinevate komponentide – uks, ajam ja juhtseade omavaheline sobivus. Kuna terve ukselahendus pärineb ühelt tootjalt, siis on erinevate komponentide vaheline toimimine suurepärane. Hörmanni rullustele ja rullvõredele on iseloomulik eelkõige pikaealisus ja töökindlus, aga ka hooldussõbralikkus.

 • 3. Vastupidav

  Kombineerituna koos ajamiga WA 300 R S4 tagavad rulluksed / rullvõred SB ja TGT suurepärase ohutuse avamisel ja sulgumisel. Standardvarustusse kuuluv jõupiirang nii liikumissuunal „uks lahti” kui ka „uks kinni” võimaldab enamuse uksetüüpide ja suuruste korral loobuda alumise turvaserva kasutamisest ning ikkagi täita ohutusalase normi DIN EN 12453 nõuded.

Tootekataloogid

Küsi hinnapakkumist

  Sisevaade