Firmast

Meist

Turustame ja paigaldame firma HÖRMANN tooteid. Remondime ja hooldame ka teisi sarnaseid tooteid(laadimissillad, tõstuksed jne).

Hörmanni grupp on Euroopas kindel turuliider uste ja tõstuste valdkonnas. Alates ettevõtte asutamisest 1935. aastal on toodetud ja tarnitud kogu maailma 15 miljonit tõstust. Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Aasias asuvas 27 spetsialiseerunud tehases töötavad enam kui 6000 töötajat, kes arendavad välja ja toodavad kvaliteetseid tõstuksi, uksi, lenge ja ajameid nii era-, äri- kui ka tööstusvaldkonna tarbeks. Rahvusvahelisel tasandil tegutseva Hörmanni grupi peakontor asub Saksamaal Nordrhein-Westfaleni liidumaa väikelinnas Steinhagen. Pereettevõtte viimane aastakäive oli rohkem kui 1 miljard eurot. Rohkem kui 80 müügiesindust enam kui 30 riigis ning mitusada edasimüüjat veel ca 35 riigis tagavad selle, et oleme kogu maailmas alati meie klientide lähedal.

Doorfiks on HÖRMANNi volitatud edasimüüja ja meil on hea meel see kvaliteet Teieni tuua.

Kuigi HÖRMANNi tooted on Eesti tootjate omadest tunduvalt kvaliteetsemad, ei tasu karta, et need rohkem maksaksid. Vastupidi, paljud tooted on odavamad, seda tänu suure kontserni eelistele.

Lugupidamisega Doorfiks OÜ

Küsige julgelt pakkumist!