Garaaziuksele

Garaažiukseajamid – mugavus ja turvalisus Teie kodu jaoks

Kes see ikka tuleb tugeva tuule ja vihmaga või siis keset ööd autost välja, ainult selleks, et garaažiuks avada. Hörmanni ajamid võimaldavad Teile alati “vaba sõidu”, sest nad avavad Teie garaažiukse ja aiavärava kiiresti, mugavalt ja turvaliselt lihtsalt kaugjuhtimispuldi nupuvajutusega autos sees olles. Mugava ja kiire ajamiga SupraMatic, soodsa ajamiga ProMatic ning ajamiga ProMatic Akku, ajamiga ilma elektriühenduseta garaažidele, pakub Hörmann innovatiivset ajamitehnoloogiat.

 • 1. Ohutu

  Üleslükkamiskaitse

  Hörmanni ajamiga garaažiuksed muudavad murdvaraste elu raskeks: kui uks on suletud, siis lukustub üleslükkamiskaitse automaatselt juhiksiini vastavasse piirikusse. Uks on otsekohe kindlalt lukustatud ja lahtikangutamise eest kaitstud. See lukustus töötab mehhaaniliselt ja toimib seega, vastupidiselt paljude konkurentide ajamitele, ka voolukatkestuse korral.

 • 2. Usaldusväärne

  Väljalülitusautomaatika

  Usaldusväärne väljalülitusautomaatika peatab ukse ootamatute takistuste ilmnemisel turvaliselt. Veel suurema ohutuse tagamiseks soovitame paigaldada puutevabalt toimiva
  fotosilma. See kuulub ka Hörmanni ajami SupraMatic P standardkomplekti.

  Sujuv käivitumine ja seiskumine

  Teie uks avaneb ja sulgub ilma raputusteta ja vaikselt. Garaažiukse liikumahakkamise ja seiskumise faase on võimalik individuaalselt seadistada. See säästab garaažiust ja pikendab ukse kasutusiga.

 • 3. Ülikiire

  Ajam SupraMatic

  Ajamiga SupraMatic varustatud Hörmanni sektsioonidest garaažiuksega pääsete kiiremini ja ohutult garaaži. Kuni 50% suurem avanemiskiirus tähendab rohkem turvalisust ja vähem stressi garaaži sissesõitmisel tiheda liiklusega tänavalt. Võrrelge ajami SupraMatic avanemiskiirust tavaliste ajamitega.

 • 4. Mugav ukse asendipäring

  Mugav ja turvaline tänu kahesuunalisele raadiosüsteemile

  Te ei pea enam kunagi kehva ilmaga õue minema, et kontrollida, kas garaažiuks on ikka suletud. Piisab ühest nupuvajutusest ning kaugjuhtimispuldil HS 5 BS oleva LED värvitoonist saate aru, kas garaažiuks on suletud. Vajadusel saab täiendava nupuvajutusega* ukse mugavalt sulgeda.

  * Kui uks ei ole kasutamisel otseselt nähtav, on täiendavalt vajalik fotosilm.

 • 5. Sertifitseeritud

  Kontrollitud ohutus ja turvalisus

  Hörmanni garaažiukseajamid on optimaalselt seadistatud töötama Hörmanni sektsioonidest garaažiustega ning need on Saksamaa tehnilise järelevalve ühingu TÜV poolt vastavalt uksetootjate ühenduse TTZ direktiividele „Garaažiuste sissemurdmiskindlus” kontrollitud ja sertifitseeritud.

 • 6. Tunnustatud disain

  Eksklusiivsed kaugjuhtimispuldid

  Uued ja eksklusiivsed kaugjuhtimispuldid BiSecur torkavad lisaks musta või valget värvi kõrgläikega pealispinnale silma veel ka elegantse kujuga, mistõttu on neid eriti mugav käes hoida. Hörmanni BiSecur kaugjuhtimispuldid on tänu oma eksklusiivsele disainile saanud rahvusvahelise žürii tunnustuse osaliseks.

Tootekataloogid

Kodu on koht, kus tunneme ennast turvaliselt

Säästa kuni 30%!

Küsi hinnapakkumist